Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Leone192

Strony: [1]
1
Sieci / Odp: Broadcom Wifi (Hp Compaq 6715b)
« dnia: Marzec 08, 2016, 17:44:05 »
A więc to było aż tak proste...

Dziękuję. Po aktualizacji sterownik śmiga. Idealny system na ten leciwy sprzęt :)

2
Sieci / Broadcom Wifi (Hp Compaq 6715b)
« dnia: Marzec 07, 2016, 14:48:32 »
Witam.
W wyniku poszukiwania najlepszej dystrybucji na mój stary laptop trafiłem na Puppy Linux 6.0 Tahrpup. Był to strzał w dziesiątkę ponieważ po krótkiej konfiguracji mam dostęp do wszystkich możliwości, których potrzebuje przy pracy z tym laptopem (sieć, multimedia, płynność działania).

Jedyny problem pojawia się przy próbuje połączenia z wifi. System nie wykrywa w ogóle mojej karty sieciowej. Po odłączeniu od kabla ethernet jestem pozbawiony dostępu do internetu. Próbowałem konfigurować przez wszystkie trzy udostępnione opcje, ładować sterownik b43, b43 legacy i nic. Podjąłem także próbę załadowania sterownika z Windowsa (jest zainstalowany na dysku "obok") lecz nic z tego.

Czy jest ktoś w stanie powiedzieć czy w ogóle jest możliwe uruchomienie tego wifi, a jeżeli nie to polecić mi podobną dystrybucję, która bedzie obsługiwała tą nieszczęsną sieciówkę? Testowałem Lubuntu lecz chodził bardzo, bardzo wolno.

Dodam, że na Windowsie wifi śmiga (lecz cały system muli jak cholera).

Z góry dziękuję za podjęcie tematu
Pozdrawiam

Strony: [1]