Autor Wątek: Coś publikowanie przestało u mnie działać  (Przeczytany 3359 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Asgard

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
    • moje repo germanistyczne
Coś publikowanie przestało u mnie działać
« dnia: Maja 14, 2018, 00:46:14 »
Opublikowałem posta o nakładce na DOS Boksa, chciałem zmodyfikować tego posta i nie dało się, więc skasowałem całego posta, żeby wysłać ponownie i teraz już nie udało się opublikować (a próbowałem kilkanaście razy). Potem Witek przysłał mi PW, na którą odpowiedziałem, ale kolejna odpowiedź na jego post już nie wchodzi (objawy takie same - po długim "nic się nie dzianiu" błąd 500). Zmiana tytułu posta nic nie zmienia, choć w innym dziale mogę pisać posty - dowodem na to jest niniejszy post (nawet trzykrotnie edytowany). Wygląda na to, że forum pozwala mi wysłać tylko jednego posta w jednym i tym samym dziale i odpowiedzieć/wysłać tylko jedną wiadomość do jednej i tej samej osoby. Wygląda na jakąś usterkę lub zamierzone coś antyspamowe(?).

W załączniku tekst do opublikowania (w dziale Software). Pzdr. Marcin
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2018, 07:11:09 wysłana przez Asgard »
1.8 GHz / 1.25 GB RAM / Precise 5.6.1 full install @ HDD + spolszczenie / rox / śmiga jak błyskawica. Używam zawodowo od lat jako jedynego OS'a, dlatego zawsze z kopią zapasową wszystkich plików w / (odpalam z CD lub pędraka, 30 minut max i system odtworzony z backupa na drugiej partycji)

Offline witek_w11

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 401
    • Zobacz profil
Odp: Coś publikowanie przestało u mnie działać
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 14, 2018, 13:00:49 »
Również mam podejrzenia do filtra antyspamowego gdyż to nie pierwszy raz. Jakieś dwa tygodnie temu został dodany temat który na drugi dzień zniknął, zgaduję że w takich samych okolicznościach natury. Więc najlepiej gdy teraz puszczę priwa do admina i mam tylko nadzieję że nie zostanie to zablokowane:)
.
Z drugiej strony nie ma się co dziwić gdy codziennie kilkaset syfów próbuje wejść na forum, w dobrych czasach był moderator do pomocy ale od pięciu lat nieaktywny.

Offline duo

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Odp: Coś publikowanie przestało u mnie działać
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 14, 2018, 13:46:49 »
Cześć,

@Asgard, problem pojawia się kiedy w treści posta są adresy do zdjęć pochodzących z obrazki.elektroda.pl. Bez nich, post jest publikowany. Chyba najlepiej będzie wrzucić zdjęcia na hosta np. imgur.

@witek_w11, ja nic nie usuwałem. Czego dotyczył wątek i kto był jego autorem?
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2018, 13:57:54 wysłana przez duo »

Offline Asgard

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
    • moje repo germanistyczne
Odp: Coś publikowanie przestało u mnie działać
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 14, 2018, 15:25:18 »
Dzięęęki wieeelkie za pomoc. Jużem opublikował. Obrazki zaraz też dołączę.
1.8 GHz / 1.25 GB RAM / Precise 5.6.1 full install @ HDD + spolszczenie / rox / śmiga jak błyskawica. Używam zawodowo od lat jako jedynego OS'a, dlatego zawsze z kopią zapasową wszystkich plików w / (odpalam z CD lub pędraka, 30 minut max i system odtworzony z backupa na drugiej partycji)


Offline witek_w11

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 401
    • Zobacz profil
Odp: Coś publikowanie przestało u mnie działać
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 14, 2018, 15:53:10 »
Witam.
Jeden z nowych forumowiczów, dotyczyło przeglądarki chyba jaka przeglądarka na Fafik5.2 dokładnie nie pamiętam. Przejrzę ręcznie listę użytkowników, może trafię. Wpis sprzed kilku tygodni.