Autor Wątek: ograniczenie wielkości puppysave (slackosave.4fs)  (Przeczytany 5720 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kris55555

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 113
    • Zobacz profil
ograniczenie wielkości puppysave (slackosave.4fs)
« dnia: Maja 10, 2013, 21:48:00 »
Witam.
Nie potrafie znaleźć odpowiedzi na problem (?) - konieczność ograniczenia wielkości pliku puppysave. Konkretnie w Slacko 5.5 PAE jest plik slackosave.4fs
Zwiększając jego rozmiar otrzymuje taką informacje:



Jaki jest powód tego ograniczenia ? czym grozi zwiększenie jego rozmaru ponad 1.8 GB ? Nie potrafie odnaleźć na forum http://www.murga-linux.com/puppy/ - tego co było "zaraportowane".

Po licznych testach.
Sprawdziłem ograniczenie (?) na kilku wersjach puppy i stwierdziłem, że w najnowszych: Precise 5.7.1 i Slacko 5.5 i Slacko 5.6 (dla wersji PAE, instalacja frugal) takiego ograniczenia nie ma, albo ja go nie zauważyłem. Aktualnie posiadam 4 GB ramu. Robie puppysave na całości wolnego miejsca na penie 4 GB , puppysave (slackosave lub precisesave) mają po 3,3 GB i nie występują żadne skutki uboczne, system ładuje się i pracuje bardzo szybko (i stabilnie), zapis puppysave też jest szybki i nie występują żadne zauważalne problemy. Całość systemu jest ładowana oczywiście do ramu.
Być może przy małej ilości ramu takie ograniczenie występuje, przy 4 GB ramu ja takiego ograniczenia nie zauważyłem.
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2013, 20:00:21 wysłana przez kris55555 »

Offline BryonBen

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Komunikator ICQ - 167571481
    • Błyskawiczny komunikator Yahoo - Cheltenham
    • Zobacz profil
    • Email
PRETTY GIRLS
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 15, 2024, 03:56:37 »
CREAM GIRLS
 
 
 
 
 
 
==> s.yjm.pl/6N2Y <==
 
==> s.yjm.pl/6N2Y <==
 
 
 
 
 
 
 
CUNNING GIRLS

Offline BryonBen

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Komunikator ICQ - 167571481
    • Błyskawiczny komunikator Yahoo - Cheltenham
    • Zobacz profil
    • Email
ARTLESS GIRLS
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 15, 2024, 06:57:28 »
GREGARIOUS GIRLS
 
 
 
 
 
 
==> s.yjm.pl/6N2Y <==
 
==> s.yjm.pl/6N2Y <==
 
 
 
 
 
 
 
SHARP-WITTED GIRLS