Autor Wątek: Jupiter  (Przeczytany 4100 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tui

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
    • Email
Jupiter
« dnia: Listopada 22, 2011, 22:14:49 »
Z racji, że mam laptopa asusa i jupiter pod ubuntu mi działa (pomaga oszczędzać baterię) to chciałem zapytać .Czy istnieje możliwość dodania repozytoriów jupitera do puppy albo możliwość instalacji? Ktoś się orientuje może?

Offline fafik

  • Moderator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 398
    • Zobacz profil
Odp: Jupiter
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 22, 2011, 23:15:34 »
podejrzewam ze będzie z tym problem, ponieważ puppy jest okrojonym systemem i obawiam się , ze brak mu będzie elementów niezbędnych do działania jupitera. Możesz jednak spróbować bezpośrednio z pakietem .deb ponieważ puppy 5.28 bazuje na Ubuntu i możesz instalować nie tylko pakiety .pet  ale tez ubuntu .deb. nie wszystkie jednak działają jak już pisałem ze względu na zależności (głównie gnome)
www.biq-shop.com
www.biq.cc

Offline tui

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Jupiter
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 23, 2011, 14:25:08 »
ściągnąłem stąd  http://sourceforge.net/projects/jupiter/files/ paczkę deb i się zainstalowała nawet :). Ale przy próbie uruchomienia pokazuje się komunikat "Failed to execute child process "/usr/bin/mono (no such file or directory)" czyli wg google "Nie można wykonać procesu potomnego "/ usr / bin / mono (nie ma takiego pliku lub katalogu)" jakież moje zdziwienie nasta piło jak zajrzałem do tego katalogu i znalazłem tam plik jupiter.exe z rozszerzeniem dla windowsa :D.