
https://disk.yandex.com/d/mZyd4uYpIhV8yA
Powyższy link to ścieżka do pliku
SFS. Przetestowane, działa razem z dźwiękiem i kamerą (rozmowa testowa OK w obie strony), ale jest
JEDEN MANKAMENT, bo nie zapamiętuje danych logowania i adres email oraz hasło skypowe muszę każdorazowo podawać ponownie przy uruchamianiu
Skype.
Jeśli
Skype działa Ci poprawnie w wersji poprzez przeglądarkę, to ten wpis forumowy nie jest dla Ciebie, ale jeśli masz problemy z wersją przeglądarkową, to mimo powyższej niedogodności może to być bardzo dobra wiadomość.
Odpalacz znajdziesz w menu jako
Skype Preview.
Ikonkę możesz wykorzystać taką ---> https://disk.yandex.com/i/NSoc52F0t__Kdw
... lub poszukać dowolnej innej (mniejszej gabarytowo/rozdziałkowo) w
Internecie.