Autor Wątek: Odtwarzanie muzyki - zaznaczenie plików do odtworzenia  (Przeczytany 3419 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline baszek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odtwarzanie muzyki - zaznaczenie plików do odtworzenia
« dnia: Października 10, 2013, 18:56:09 »
Witam
Czy da się jakoś tak otworzyć muzykę jak w windowsie tj.  zaznaczam sobie utwory i klikam odtwórz ? Obecnie używam programu audacious i muszę otworzyć jeden utwór, a następnie przenieść do odtwarzacza kolejne utwory. Mnie to za bardzo nie przeszkadza, ale moja mama sobie nie może dać rady :-) Bo ona chce tak jak w windows bo się już przyzwyczaiła.
« Ostatnia zmiana: Października 10, 2013, 19:05:04 wysłana przez baszek »

Offline witek_w11

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 401
    • Zobacz profil
Odp: Odtwarzanie muzyki - zaznaczenie plików do odtworzenia
« Odpowiedź #1 dnia: Października 11, 2013, 09:10:16 »
Hej, właśnie zainstalowałem odtwarzacz Audacious i moim skromnym zdaniem są dwa proste sposoby na odpalenie muzy.
1.Odpalasz Audacious i otwierasz katalog z muzą. Teraz zaznaczasz myszą pliki a następnie przeciągasz je i upuszczasz w oknie aplikacji. Teraz już masz playlistę, jeszcze tylko kliknij żeby zaczął odtwarzać i już słuchasz.
2.Tak samo jak poprzednio tylko że nie otwierasz katalogu z muzą tylko przeciągasz i upuszczasz cały katalog.
.
No nie jest dokładnie tak samo jak w Windzie ale równie łatwo, może ktoś lepiej obeznany z muzyką podpowie coś lepszego.