Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
31
Dla początkujących / Odp: Umieszczanie ikon na pulpicie.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mr_Sparrow dnia Stycznia 17, 2021, 23:34:26 »
Niestety nie ma prostszego sposobu :(
to jest jedyna metoda:
http://rhinoweb.us/howtocreatedesktopshortcut.htm
Odswieżam, gdyż link pod którym spodziewałem się opisu sposobu na umieszczenie ikony skrótu do uruchamiania programu na pulpicie nie już działa...
32
Software / Odp: Flash Player
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mr_Sparrow dnia Stycznia 17, 2021, 23:21:58 »
Witam.
Tylko nie mów że przez 7 lat nie rozwiązałeś problemu bo wpadnę w rozpacz i będę miał spitolony cały rok ;)
Ale jak dowiesz sie o tym w 2 tygodnie po Nowym Roku to chyba nie zadziała ;) Bo prawda jest taka, że.. nie. Używam od tamtej pory Ubuntu :/
Ale kolega zapytał mnie niedawno co ma zrobic żeby dało się używac laptopa z Vistą na pokładzie a dokładniej na co by tu zmienić taki system, więc odżyła we mnie ochota na Puppy'ego, którego chciałem mu polecić.
Najpierw zainstalowałem sobie na pendrajwie i.. zonk.
Cytat: witek_w11
...czy nie możesz zainstalować flasha czy też już zainstalowany sprawia problemy.
Znalazłem na forum wątek z pytaniem jak sprawdzić czy ma się zainstalowanego flasha  ale nie ma w nim odpowiedzi, więc.. nie wiem czy mam. W repozytorium (zaktualizowanym przyciskiem w istalatorze) znalazłem get-flash-videos_1.25 zainstalowałem, ale ten sposób pobrania nie działa ("nie można skontaktowac się z serwerem").
Cytat: witek_w11
Flashe dla Puppiego (stare i nowe) można pobrać bezpośrednio ze strony ich "budowlańca":...
A jak to się tam zwie? Bo nic co by miało w nazwie "flash" nie znalazłem.
33
Software / Odp: Flash Player
« Ostatnia wiadomość wysłana przez witek_w11 dnia Stycznia 01, 2021, 15:20:58 »
Witam.
Tylko nie mów że przez 7 lat nie rozwiązałeś problemu bo wpadnę w rozpacz i będę miał spitolony cały rok ;)
.
Opisz dokladniej problem w szczególności czy nie możesz zainstalować flasha czy też już zainstalowany sprawia problemy. Flashe dla Puppiego (stare i nowe) można pobrać bezpośrednio ze strony ich "budowlańca":

http://www.smokey01.com/OscarTalks/[code]

To są właśnie oficjalne Flashe.
34
Software / Odp: Flash Player
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mr_Sparrow dnia Stycznia 01, 2021, 11:25:16 »
Odświeżam, gdyż zainstalowałem ponownie precise 5.7.1 którego domyślna przeglądarka w ogóle nie ma dostępu do żadnych wtyczek
Cytuj
An error occurred during a connection to services.addons.thunderbird.net.
Pytania 2 i 3 z tego watku sa nadal aktualne.

PS.
Przycisk "Aktualizacje"  w narzędziu "Adobe Flash Player preferencje" nie działa (niczym nie skutkuje).
35
Dla początkujących / Odp: Ciagle pyta o haslo Administratora. Problem z GIMP i inne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez infinityhost dnia Listopada 15, 2020, 03:43:50 »
Haslo to chyba wszedzie "woofwoof"
36
Dla początkujących / Odp: Jaki Puppy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez infinityhost dnia Listopada 15, 2020, 03:40:20 »
Jedyny jaki mi sie przydaje to puppy 5.7.0 - tylko on obsluguje modem lte, a instalowalem juz chyba wszystkie.
37
Hyde Park / John de Murga nie żyje
« Ostatnia wiadomość wysłana przez witek_w11 dnia Sierpnia 07, 2020, 01:49:57 »
John de Murga nie żyje od pewnego czasu więc niedawno padło anglojęzyczne forum. Trwają prace nad odzyskaniem forum do odczytu. Na oficjalne anglojęzyczne forum Puppiego wyrasta Rockedge:
https://puppylinux.rockedge.org/index.php.
John, wielkie dzięki za wszystko co dla nas zrobiłeś.
38
Hyde Park / Odp: Filmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SIMON dnia Maja 30, 2020, 18:53:40 »
powtórzyłem sobie wszystkie szklane pułapki, klasyczek
39
Gry / Odp: SpaceZero
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tuca dnia Maja 30, 2020, 16:30:01 »
Moze ktos cos nadal? :D
40
HowTo FAQ / Odp: Obce układy klawiatury w Puppy Linux
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Asgard dnia Maja 13, 2020, 05:51:44 »
Dobre wiadomości. Jest już następca fbxkb, podobno lepszy i lepiej wyglądający, ma porządnego instalatora, wpis w menu, wpis autostartowy (= paczka *.pet jest dopracowana), ma już wbudowane 33 flagi. Nie instalowałem i nie sprawdzałem. Rozprułem jedynie paczkę *.pet i zajrzałem do środka z ciekawości. Może się komuś przyda. Program się nazywa gxkb. Taki jeden Rosjanin toto zmontował.

https://yadi.sk/d/ybaLNrePF5RliQ

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10