Autor Wątek: Interakcyjność na forum.  (Przeczytany 6371 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline witek_w11

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 401
    • Zobacz profil
Interakcyjność na forum.
« dnia: Lipca 03, 2011, 02:45:37 »
Witam.

Mam parę sugestii dotyczących zdynamizowania naszego forum. Co prawda zdaję sobie sprawę że moje propozycje nie zawsze są najwyższych lotów, ale może tym razem uda mi się trafić w sedno.
.
1.Warto by było pomyśleć o takim banerze informacyjnym, który poruszałby aktualny problem do rozwiązania dla userów, z jednoczesnym odesłaniem do tutorialu żeby daleko nie szukać. Dam przykład: jeżeli do przetestowania gotowy jest pet do obsługi neostrady, wówczas wywalamy duże info, że kto ma neo proszony jest o dokonanie tych testów. Jednocześnie podana jest linka do odpowiedniego miejsca na forum, gdzie przygotowane już są wzmiankowane pety. Gdy kwestia tego peta zostaje rozwiązana, wykasowujemy baner albo w miarę potrzeb zmieniamy jego treść, na przykład: testujemy pakiety spolszczeniowe. Taki duży baner rzucałby się userom w oczy i zachęcał do testów, bo teraz wszelkie info nie dociera do potencjalnych adresatów. Myślę że najlepszym miejscem do umieszczenia tego banera byłaby przestrzeń bezpośrednio pod reklamami (chyba szanowni reklamodawcy się nie obrażą).
.
2.Chyba dobrze by się stało gdyby podlinkowywać iso najnowszego puppiego, bo tak myślę że wejść na stronę puppiego i nie ściągnąć distra to trochę zniechęcające dla userów. Poniżej możnaby podlinkowywać aktualne pakiety spolszczeniowe oraz najnowszego fafika, żeby olbrzymia praca moda nie marnowała się. Oczywiście fafik i spolszczenie już odbugowane z pomocą userów (patrz punkt 1.). Najlepszym miejscem do tego podlinkowywania byłaby strona główna supportu (obok artykułów).
.
Pozdrawiam.