Autor Wątek: Aplikacja do konfiguracji wifi.  (Przeczytany 4903 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline witek_w11

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 401
    • Zobacz profil
Aplikacja do konfiguracji wifi.
« dnia: Września 28, 2011, 20:40:13 »
Witam.
Czy jest jakaś godna polecenia ŁOPATOLOGICZNA aplikacja do konfiguracji połączeń wifi? Mam zamiar zainstalować znajomemu Warego na stacjonarniaku i wszystko jest ok, tylko obawiam się że polegnę z netem, bo mam zerowe doświadczenie z wifi (używam tylko modemu 3g). Wolę Warego bo Puppy5.xx jakoś dziwnie działa na tamtym kompie. Co ciekawe Fafik5.2 hula stabilnie i ma na listwie ciekawą aplikację do konfiguracji sieci ale wolałbym go nie instalować ze względu na uciążliwy brak jednokliku na pulpicie (po raz kolejny potwierdza się że Fafik to dobra robota, chociaż przydałby się jwm jako rezerwowy menedżer).
.
Z góry dzięki za podpowiedzi, pozdrawiam.

Offline fafik

  • Moderator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 398
    • Zobacz profil
Odp: Aplikacja do konfiguracji wifi.
« Odpowiedź #1 dnia: Września 28, 2011, 22:24:15 »
moze frisbee.
http://puppylinux.org/wikka/Frisbee
albo pwireless2- chociaż on już nie jest rozwijany a jego następcą jest frisbee.


na pierwszy rzut oka trochę nieprzejrzysty ale się sprawdza.

Poza tym standardowa konfiguracja sieci puppiego sprawdza się dość dobrze, chyba , ze chodzi o jakaś egzotyczna kartę....

W zasadzie wiele alternatyw nie ma
www.biq-shop.com
www.biq.cc

Offline witek_w11

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 401
    • Zobacz profil
Odp: Aplikacja do konfiguracji wifi.
« Odpowiedź #2 dnia: Września 28, 2011, 22:56:27 »
"Poza tym standardowa konfiguracja sieci puppiego sprawdza się dość dobrze[...]"
Też tak myślę ale przy moim zerowym doświadczeniu z wifi wolałem dmuchać na zimne żeby mieć ewentualne alternatywy zanim pójdę do znajomego żeby nie utknąć przy jednej aplikacji  ??? i nie wiedzieć co dalej  :'(. Zassałem pety, to powinno wystarczyć.
Dzięki, pozdrawiam.