Autor Wątek: TORCS - wyścigi samochodowe  (Przeczytany 17944 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Laadder

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: TORCS - wyścigi samochodowe
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 23, 2013, 19:07:03 »
Niestety, po zgraniu tych plików w konsoli wyskakuje taki sam komunikat jak poprzednio

Offline witek_w11

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 401
    • Zobacz profil
Odp: TORCS - wyścigi samochodowe
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 23, 2013, 21:45:34 »
A co z zależnościami? Nie brakuje żadnych plików ani bibliotek?

Offline Laadder

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: TORCS - wyścigi samochodowe
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 23, 2013, 22:34:00 »
Nie brakuje żadnych pakietów

Offline witek_w11

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 401
    • Zobacz profil
Odp: TORCS - wyścigi samochodowe
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 24, 2013, 20:29:22 »
No więc ponieważ kilkakrotnie instalowaliśmy grę i u mnie ona odpala więc na 90% masz ją zainstalowaną poprawnie. Dlaczego nie hula? Są chyba dwie opcje: albo coś jest nie tak z Twoim systemem czyli na przykład nastąpiły jakieś błędy zapisu podczas instalacji, albo z jakichś tam powodów wywaliło Ci obsługę OpenGL. Spróbuj najpierw ponownie zainstalować sterownik Mesa, wejdź do menedżera pakietów i w linijce dialogowej wpisz: mesa i przeszukaj pakiety. Wyskoczy Ci jeden pakiet, zainstaluj go, sprawdź zależności, jak się jeszcze coś pokaże to zainstaluj, restart system i testuj grę. Jeżeli nie pójdzie wówczas możesz rozważyć format i ponowne stawianie systemu. Gdyby to nie pomogło wówczas należy się liczyć z uszkodzeniem karty graficznej: normalnie pracuje dobrze ale przy wymagających aplikacjach wywala. Więcej pomysłów nie mam, przepraszam za opóźnienia w pisaniu postów, ostatnio z doskoku jestem przy kompie.


Offline Laadder

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: TORCS - wyścigi samochodowe
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 24, 2013, 22:41:18 »
Dzięki za pomoc ja jednak odpuszczę sobie, może moja karta graficzna jest niekompatybilna. Pozdrawiam