Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Software / Odkryj nowy serwis SportMenu o zdrowym zywieniu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SportMenuwaw dnia Dzisiaj o 10:18:58 »
Czesc wszystkim!
 
Chcialabym podzielic sie z wami wszystkimi niesamowita nowina o nowym portalu poswieconym zdrowemu odzywianiu, ktory wlasnie ruszyl. Nazywa sie Sport Menu i warto go odwiedzic zainteresowanych zdrowym odzywianiem.
 
Na portalu SportMenu dostepne sa mnostwo tekstow na temat zdrowego stylu zycia, rekomendacje dotyczace zdrowych przepisow oraz przepisy, ktore pomoga wam utrzymac forme.
 
Dodatkowo, na tej stronie znajdziecie sekcja z jadlospisami, ktore moga byc pomocne dla tych, ktorzy pragna zrzucic zbedne kilogramy. Portal oferuje rowniez konsultacje z dietetykami, ktore beda bardzo pomocne w osiagnieciu waszych wlasnych celow dietetycznych.
 
Serwis SportMenu to nie tylko portal o zdrowym stylu zycia. To jednoczesnie spolecznosc osob, wymieniaja sie wlasnymi historiami i dodaja sobie otuchy. Mozna angazowac sie w dyskusje, stawiac pytania i zdobywac przydatne informacje od pozostalych czlonkow.
 
Serdecznie polecam wszystkich do sprawdzenia portalu SportMenu. Jestem pewien, ze nie bedziecie zawiedzeni. Do zobaczenia na SportMenu!
2
Instalacja systemu / Search Womans in your city for night
« Ostatnia wiadomość wysłana przez magpiepeRaix dnia Lipca 02, 2024, 12:15:39 »
Girls in your town
3
Instalacja systemu / Wanted to get the drift what your conception is on this issue
« Ostatnia wiadomość wysłana przez UbvpwcLus dnia Kwietnia 18, 2024, 21:17:02 »
I was in reality itching to treat some wager some monied on some sports matches that are phenomenon fitting now. I wanted to let you guys identify that I did find what I ruminate on to be the a-one plat in the USA.
    If you want to pull down in on the spirit, verify it out-moded: Broaden your understanding
4
Instalacja systemu / Privet
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sergconia dnia Kwietnia 18, 2024, 13:57:22 »
лазерная резка металла
5
Instalacja systemu / Stay informed with our diverse range of content, covering everything from breaki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez TwxqrpLus dnia Kwietnia 09, 2024, 18:46:42 »
In today's dynamic world, remaining updated is essential. Whether it's breaking news or deep insights, our content aims to enlighten and inspire readers worldwide. We are dedicated to delivering reliable information that enriches the reader's experience. From innovative solutions to cultural phenomena, we cover a broad spectrum of topics to meet your needs. Join us as we dive into the issues that matter, presented by experts in the field. Your journey to greater knowledge begins here. Stay engaged with us, and unearth the stories waiting to be explored. credit card casino online
6
Instalacja systemu / + for the post
« Ostatnia wiadomość wysłana przez EsbeDyday dnia Kwietnia 07, 2024, 21:23:39 »
 not working
7
Dla początkujących / Problem ze syterownikami Realtek RTL8723BS
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marco dnia Stycznia 28, 2024, 13:21:43 »
Witam, kompletnie nie mam pojęcia o linuxie. Jakąś styczność miałem około 20 lat temu ze slackware, ale już nic nie pamiętam.

Mam Cavion 10.1 mini na którym chciałbym postawić puppy linux,po batalii udało mi się go zainstalować na wbudownej mmc, on nie ma dysku tylko jakby kartę pamięci w środku. Mam problem ze sterownikami Realtek RTL8723BS dla wersji s15pup64, nie mogę ich zainstalować, nie mam polecenia "make" w terminalu. Nie mam też dostępu do internetu z tego kompa, także nie mam jak pobrać poprzez terminal czy pakiety.

Jeżeli użyje wersji fossapup64 9.5 , to udaje mi się uruchomić kartę wifi, internet działa ale znów ta wersja wywala błędy przy instalacji na tej karcie, nie wykrywa dysku mmc. Próbowałem nawet zrobić bootowanie jak dla wersji s15pup64 ale niestety nie pomogło.

Walcze już tydzień. :D proszę o pomoc

Edit: Po próbie zainstalowania 20 różnych wersji linuxa zawsze było coś nie tak. Udało mi się zainstalować Linux Q4OS, działa z tym sprzętem idealnie, polecam
8
Software / PonyProg2000 dla Precise i innych (a i na 64 bitach też można zmusić do pracy)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Asgard dnia Listopada 29, 2023, 22:26:25 »
PonyProg2000 to narzędzie do wgrywania wsadów hex do mikrokontrolerów AVR (np. Atmega, Attiny itp.), mikrokontrolerów PIC, pamięci itd. Jest to bardzo stare sofciątko komunikujące się z fizycznym programatorem poprzez na przykład "starożytny" port LPT. Mam na chacie jeszcze dwa takie komputery, a fizyczny programator można zrobić dosłownie na kilku opornikach.

Zrobiłem dziś paczuszkę PET z programem PonyProg2000 dla Puppy Linuksa. Wcześniej korzystałem z tego softu instalując go "na piechotę", ale pomyślałem sobie, że może paczuszka PET ułatwiłaby życie osobom zainteresowanym takimi zabytkowymi rozwiązaniami. Przetestowałem pozytywnie i bezproblemowo na Precise (oczywiście 32 bity) oraz po niewielkich zmaganiach również na Fossapup (64 bity).

Oto paczka PET: https://disk.yandex.com/d/vOkrKMUnB79mkQ

Pobieramy, instalujemy i na starszych 32-bitowych szczeniakach uruchamiamy poprzez Menu ---> System ---> Pony Prog 2000.

Osoby korzystające z 64-bitowych wersji Puppy Linuksa (np. Fossapup 64-bit) muszą najpierw zainstalować na swoim systemie pakiet kompatybilności dla 32 bitów. Dla Fossapup będzie to na przykład robione z pliku 32bit-compatibilty-fossa64.sfs ---> pobieramy go sobie np. poprzez Quickpet (= jest taka ikonka z lewej strony ekranu), instalujemy i wydajemy w konsoli polecenie ldconfig. Następnie pobieramy brakujące biblioteki libXaw95 z adresu takiego ---> https://disk.yandex.com/d/EpNCVBOFb2Kh4g i rozpakowujemy zawartość. W paczuszce są cztery pliki. Należy je skopiować do /lib32 (na naszym systemie 64 bitowym). Po wykonaniu tych czynności możemy już zainstalować PonyProg2000 z paczuszki PET i uruchomić go poprzez Menu ---> System ---> Pony Prog 2000.

Tak to wygląda na Precise ---> https://disk.yandex.com/i/PCx-k0y1hoOz3g

A jeśli ktoś chciałby zobaczyć, jakie efekty daje programator zrobiony na kilku opornikach, działający w połączeniu z PonyProg2000 na Puppy Linuksie Precise, to zapraszam np. do poniższych wątków na moim zablogowaniu

---> https://antytuman.blogspot.com/2021/05/termometr-elektroniczny-led-usprytniony.html

---> https://antytuman.blogspot.com/2022/09/prosta-f-miarka-danykowa-szesciocyfrowa.html

Wiem, wiem, że starocie i obecnie niemodne ...
9
Instalacja systemu / Odp: Spolszczenie puppy S15Pup64 22.12
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zool dnia Września 26, 2023, 11:58:23 »
Witam

Znalazłem pakiet językowy „langpack_pl-20141129.pet” wczytałem pakiet i jest wszystko po polsku, ale jak uruchomię się system linux ponownie to powraca do języka angielskiego, czy może gdzieś się ustawia w ustawieniach żeby było po polsku.

10
Instalacja systemu / Spolszczenie puppy S15Pup64 22.12
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zool dnia Września 21, 2023, 10:27:45 »
Witam

:( Mam linux puppy S15Pup64 22.12 i gdzie można pobrać spolszczenie plików. :(

Dane linuxa:
S15Pup64 is built from 64-bit Slackware-15.0 components.
Kernel - The kernel is built without firmware (see fdrv below).

Dziękuję
Strony: [1] 2 3 ... 10