Autor Wątek: Szeroko pojęty wygląd  (Przeczytany 5261 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gatto

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
    • Email
Szeroko pojęty wygląd
« dnia: Listopada 01, 2009, 20:58:28 »
Wygląd to dla mnie podstawowa rzecz. Stąd jestem ciekaw, czy w tej dystrybucji można wyczarować coś naprawdę ładnego. Czcionki jakie ujrzałem w Live CD są zdecydowanie poniżej poziomu :-).
Akurat szukam minimalistycznej dystrybucji przynajmniej do przeglądania internetu, ale owa dystrybucja musi wyglądać.

Jeżeli da się sprawić w jakiś łatwy sposób: ładne czcionki, motyw i najlepiej dodatkowo jakieś animacje to to będzie chyba moja główna dystrybucja :)
Dodatkowo interesowałby mnie dock jaki możemy ujrzeć na oficjalnej stronie http://www.puppylinux.org/home/screenshots.

PS ten temat nie pasuje do żadnego z działów.
« Ostatnia zmiana: Listopada 01, 2009, 21:00:52 wysłana przez gatto »

Offline duo

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Odp: Szeroko pojęty wygląd
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 04, 2009, 18:15:22 »
Jeśli chodzi o "themesy" dla  JWM to zajrzyj tutaj. Jak nie przypadną do gustu, to może IceWM? (link), wtedy masz większe pole do popisu:)
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2009, 19:38:35 wysłana przez duo »

Offline fafik

  • Moderator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 398
    • Zobacz profil
Odp: Szeroko pojęty wygląd
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 10, 2009, 00:18:04 »
Witam.
na dzien dzisiejszy istnieje tyle roznych odmian puppiego, ze naprawde jest w czym wybieram- pod wzgledem czysto estetycznym.

Ja sam uzywam NOP puppy autorstwa grey'a.(xfce) I uwazam ze jest wizualnie genialny- mozna go rowniez dowolnie dopasowac korzystajac z bibliotek www.xfce-look.org. Thunar jest tez bardziej przyjazny od roxa i jest bardzo bliski w obsludze do gnoma.
Nopa mozna sciagnac stad:
http://puppylinux.asia/tpp/NOP/
uzytkownik: puppy
haslo :linux
www.biq-shop.com
www.biq.cc