Autor Wątek: pytanie o sprzet  (Przeczytany 4639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maciejewski

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
pytanie o sprzet
« dnia: Stycznia 05, 2010, 18:44:17 »
witam.przypmierzam sie do kupna netbooka (w zasadzie jest chyba na wyrost) z prockiem Xburst 400mhz i 128mb ramu. sa na alledrogo za 350zl z 12miesieczna gwarancja.zastanawiam sie czy ktos probowal na podobnym sprzecie puppiego? i czy myslicie ze powinno smigac?
gdzies na anglojezycznym forum wyczytalem ze DSL w miare daje na tym rade, wiec chyba szczeniaczek tez powinien zaszczekac?
pozdrawiam

Offline Piotr7243

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: pytanie o sprzet
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 05, 2010, 20:21:17 »
Próbowałem na Compaq Armada 1560D   P I 166MHz i 81MB RAM  beż dysku twardego z podpiętą kartą CF i można nawet filmy w dvix oglądać - oczywiście na małym okienku - był tylko problem z kartą dźwiękową
DSL np już na tym sprzęcie mi się nie załadował....

Offline maciejewski

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: pytanie o sprzet
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 06, 2010, 09:43:36 »
to dobra wiadomosc.wiec nawet smiem twierdzic, ze jakies leciutkie ide do php5 (np. netbeans) mi pociagnie :)ciekawe jak ze wsparciem dla tego , badz co badz osobliwego procka.na razie instaluje puppy na stacjonarce (do pisania w php, ogladania filmow i kadu) wiec chyba z szybkoscia nie powinno byc problemow

Offline fafik

  • Moderator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 398
    • Zobacz profil
Odp: pytanie o sprzet
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 07, 2010, 21:43:04 »
Nie mialem okazji probowac wiec nie wiem z doswiadczenia-
ale wedlug postow na glownym forum puppiego wynika, ze z ARM jest jeszcze problem.
Ale to tylko kwestia czasu-poniewaz ARM sie szybko rozpowszechnia- wiec naturalna reakcja bedzie odpowiedz rowniez ze strony puppiego.
www.biq-shop.com
www.biq.cc


Offline Piotr7243

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: pytanie o sprzet
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 24, 2010, 11:14:16 »
To pewnie już nieaktualne, ale za 350PLN to można kupić już coś z PIII Tualatin... , w każdym razie z prockiem powyżej 1GHz